Bölümler
Konuşanlar 2.Sezon 13.Bölüm izle Exxen ile Salı akşamı EXXEN ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Konuşanlar 13.Bölüm Fragmanını hd kalitede yazının devamında izleyebilirsiniz. Konuşanlar 13.Bölüm izle 2021 20.00’de EXXEN’de!

Konuşanlar 13. bölüm ne zaman, Konuşanlar 13. bölüm hangi gün çıkacak, Konuşanlar 13. bölüm ne zaman çıkacak, Konuşanlar 13. bölüm ne zaman yayınlanacak, Konuşanlar 13. bölüm yayın tarihi, Konuşanlar yeni bölümü çıkış tarihi, Konuşanlar Exxen Programı yeni bölümü hakkında işte tüm detaylar NS FİLM RULOSU sitemizde...

KONUŞANLAR 13. BÖLÜM NE ZAMAN ÇIKACAK? Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar Program'ının bölümleri geçtiğimiz yıl Youtube'da ücretsiz olarak yayınlanıyordu. Youtube'da bir çok bölümü olan Konuşanlar Programı Youtube'da tutulmuştu. Hatta Hasan Can Kaya Youtube'da 1 Milyon aboneye ulaşmıştı. Konuşanlar Programı'nı sunan Hasan Can Kaya gerek çalışanların aldığı maaş, verilen emeklerin maddi açıdan tam alınamaması yüzünden programı, Acun Ilıcalı'nın teklifi ile Exxen'e taşımıştı. Exxen'in paralı olması itibari ile bir çok Konuşanlar Programı severlerinin haliyle tepkisini çekmişti...

KONUŞANLAR PROGRAMININ KONUSU Konuşanlar Programı'nın konusu ise Talk Show'dur. Hasan Can Kaya Konuşanlar Programın da gelen özel konuklar ile sohbet ederek Talk Show programı yapıyor.

KONUŞANLAR IMDB PUANI KAÇ? Exxen'de yayınlanan Talk Show programı olan Konuşanlar, IMDB üzerinden 4.7 puan almayı başarmış bulunmakta. Diğer Exxen dizileriyle kıyas edilecek olursa Konuşanlar Programı'nın IMDB puanı ortalama düzeyde görünüyor.

KONUŞANLAR YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN ÇIKACAK? Acun Ilıcalı'nın yeni kurmuş olduğu platformda yayınlanan, Konuşanlar toplamda 11 bölüm yayınlanmıştı. Konuşanlar Programı'nı izleyen izleyicilerin aklına gelen tek soru ise Konuşanlar'ın yeni bölümü ne zaman geleceği yönünde oldu.

KONUŞANLAR 13. BÖLÜM NE ZAMAN ÇIKACAK? - NS FİLM RULOSU Exxen'de yayınlanan Konuşanlar'ın yeni bölümünün çıkış tarihi 19 Mart 2021 olarak belirlendi.

Yorum Alanı